آموزش وردپرس
خانه / دسته‌بندی نشده / داماش گیلان – شهرداری بم/ لاجوردی پوشان به دنبال تداوم نوار برد های خانگی با نیم نگاهی به صدر جدول + برنامه سایر بازی های هفته دهم

داماش گیلان – شهرداری بم/ لاجوردی پوشان به دنبال تداوم نوار برد های خانگی با نیم نگاهی به صدر جدول + برنامه سایر بازی های هفته دهم

سایت رسمی داماش گیلان – لاجوردی پوشان شهر باران در هفته دهم رقابتهای لیگ دسته دو، میزبان تیم فوتبال شهرداری بم خواهند بود. پیروزی داماش در این بازی در صورت تساوی دیدار رو در روی تیمهای خوشه طلایی ساوه و مقاومت تهران آنها را به صدر جدول باز خواهد گرداند.

هفته دهم رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال کشور – گروه اول
دوشنبه ، بیست و هشتم آبان 1397، ساعت 14
استادیوم سردار جنگل رشت

داور: شاهین یزدانی کمک داوران: مجید سربندی و محمد حیدری
داور چهارم: عباس خلیلی ناظر داوری: بابک وسیله بر

 پیش بازی:
داماش گیلان هفته گذشته در واپسین دقایق در تهران مغلوب مقاومت شد و جایگاه خود در صدر جدول را از دست داد. شاگردان سیامک فراهانی که تاکنون در تمام دیدارهای خانگی به پیروزی رسیده اند، در این بازی نیز برای تداوم روند پیروزی های خانگی، جبران شکست هفته گذشته و همچنین بازپس گرفتن صدر جدول به جنگ شهرداری بم خواهند رفت. آنها با پیروزی در این بازی و در صورت تساوی مصاف خوشه طلایی ساوه و مقاومت تهران و یا حتی برد مقاومت ( که دراین حالت کار به تفاضل گل کشیده خواهد شد) مجددا می توانند به صدر جدول باز گردند. داماش در حال حاضر با 16 امتیاز از 8 بازی و تنها به دلیل یک تفاضل کمتر نسبت به مقاومت تهران، در رده سوم جدول رده بندی گروه خود قرار دارند.
در سوی میدان شهرداری بم با کسب 14 امتیاز از 8 بازی در رده پنجم همین جدول رده بندی قرار داشته و تا اینجای کار تیمی مدعی نشان داده است. بمی ها هفته گذشته در بوکان به یک برد شیرین در مقابل سردار بوکان دست یافتند تا با احتساب دیگر پیروزی بیرون از خانه شان در برابر کاسپین قزوین در سه هفته پیش، خود را به عنوان تیمی قدر در بیرون از خانه معرفی کنند.
محمد مختاری مدافع باتجربه داماش به دلیل چهار کارته بودن ، بازیکن محروم و غایب تیمش در این دیدار می باشد. ضمن اینکه چندین نفر دیگر از بازیکنان داماش کماکان به دلیل مصدومیت در لیست غایبان قرار دارند.

برنامه سایر بازی های این هفته در گروه اول که به طور هم زمان با این بازی برگزار می شوند، به شرح زیر است:
خوشه طلایی ساوه – مقاومت تهران
فولاد نوین اهواز – کاسپین قزوین
آوالان کامیاران – استقلال اهواز
مس نوین کرمان – سردار بوکان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.