آموزش وردپرس
خانه / دسته‌بندی نشده / داماش گیلان – شموشک نوشهر/ مصاف تمام شمالی لیگ دو در رویارویی نمایندگان گیلان و مازندران

داماش گیلان – شموشک نوشهر/ مصاف تمام شمالی لیگ دو در رویارویی نمایندگان گیلان و مازندران

تیم فوتبال داماش گیلان در هفته چهارم رقابتهای لیگ دسته دو میزبان تیم فوتبال شموشک نوشهر خواهد بود.
به گزارش سایت رسمی باشگاه داماش گیلان، این دیدار روز چهارشنبه پنجم مهر ساعت 15:30 دقیقه در استادیوم شهید عضدی رشت برگزار خواهد شد.
مصاف تیمهای شمالی حاضر در گروه اول رقابتهای لیگ دو در حالی برگزار خواهد شد که داماشی ها در دو بازی گذشته خود در این رقابتها با یک برد و یک تساوی ، با 4 امتیاز در رده پنجم جدول رده بندی این گروه قرار دارند. شاگردان وحید رضایی در هفته نخست با قرعه استراحت مواجه بوده و در هفته دوم در یک دیدار خانگی با دو گل مقابل ترمه دستجردی به پیروزی رسیدند و در هفته سوم هم در بوشهر در مقابل میزبان خود شاهین شهرداری بوشهر به تساوی یک بر یک دست یافتند.
در سوی مقابل شموشک نوشهر از سه بازی گذشته خود با یک برد، یک تساوی و یک باخت با 4 امتیاز در رده ششم جدول رده بندی این گروه جای دارند. شاگردان محمود شافعی در بازی نخست خود در نوشهر مقابل مقاومت تهران به تساوی بدون گل رسیدند. در هفته دوم در خرمشهر با دو گل مغلوب میزبان خود کارون اروند شده و در بازی سوم با نتیجه دو بر یک مقابل گل ابریشم تهران به برتری دست یافتند.
بی شک داماشی های گیلان در این دیدار خانگی با بهره مندی از حمایت هواداران به دنبال ثبت دومین برد این فصل خود برخواهند آمد، در دیداری که با توجه به رویارویی نمایندگان گیلان و مازندران مصاف تمام شمالی این هفته رقابتهای لیگ دسته دوم قلمداد می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.