آموزش وردپرس
خانه / دسته‌بندی نشده / داماش گیلان – شاهین شهرداری بوشهر/ مصافی شش امتیازی پس از تعطیلات 37 روزه

داماش گیلان – شاهین شهرداری بوشهر/ مصافی شش امتیازی پس از تعطیلات 37 روزه

تیم فوتبال داماش گیلان در چهارچوب دیدارهای هفته چهاردهم مرحله گروهی رقابتهای لیگ دسته دو میزبان تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر خواهد بود.
به گزارش سایت رسمی باشگاه داماش گیلان، این دیدار روز چهارشنبه ، 29 آذر ساعت 14 در استادیوم شهید عضدی رشت برگزار خواهد شد.
داماشی های گیلان پس از پشت سر گذاشتن تعطیلات سی و هفت روزه نیم فصل این بار در عضدی و در حضور و حمایت هواداران خود به دنبال یک شروع دوباره توام با پیروزی در مقابل مهمان بوشهری خود خواهند بود تا با خیالی آسوده تر به استقبال دیدارهای آینده خود بروند. در سوی مقابل شاهینی ها هم یکی از مدعیان اصلی این فصل لیگ دو بوده و به هیچ عنوان حریف دست و پا بسته ای در مقابل داماش نخواهند بود.
در حال حاضر داماش گیلان از ده بازی با 20 امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی گروه خود قرار داشته ، در حالی که شاهین شهرداری بوشهر با انجام دو بازی بیشتر ، از 12 بازی با 22 امتیاز در رده دوم جدول رده بندی این گروه قرار دارد.
حسن ویژه پیروزی در این بازی رودر روی برای داماشی ها این است که شاگردان وحید رضایی را علیرغم انجام دو بازی کمتر هم بالاتر از شاهینی ها در جدول رده بندی قرار خواهد داد، از این رو مصاف داماش با شاهین را می توان یک مصاف شش امتیازی نامید.
سرمربیگری شاهین بوشهر در این فصل بر عهده حمید کللی فر می باشد.

تماشای این دیدار برای عموم تماشاگران رایگان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.