آموزش وردپرس
خانه / دسته‌بندی نشده / داماش گیلان – شاهین شهرداری بوشهر/داماشی ها به دنبال تداوم روند پیروزی های خانگی در مصاف شش امتیازی

داماش گیلان – شاهین شهرداری بوشهر/داماشی ها به دنبال تداوم روند پیروزی های خانگی در مصاف شش امتیازی

سایت رسمی داماش گیلان- لاجوردی پوشان شهر باران در پنجمین بازی خود در مرحله نهایی رقابتهای لیگ دسته دو میزبان شاهین شهردار بوشهر خواهند بود.

پنجشنبه، نهم فروردین 97، ساعت 16
استادیوم سردار جنگل رشت

پیش بازی:
دیدار داماش و شاهین را باید مهمترین بازی هفته پنجم مرحله نهایی لیگ دو نامید. رشتی ها و بوشهری ها اصلی ترین مدعیان صعود از گروه دوم هستند و تا اینجای کار هر دو تیم بدون شکست رقابتی نزدیک را با یکدیگر داشته اند. داماشی ها با پیروزی بر شاهین می توانند در پایان دور رفت بالاتر از این تیم در جدول رده بندی قرار بگیرند. از این رو شاگردان وحید رضایی با حمایت هواداران متعصب داماش به انگیزه تداوم روند پیروزی های خانگی و واریز این سه امتیاز به حساب خود پای به میدان خواهند گذاشت . در سوی دیگر شاگردان مهدی پاشازاده نیز تا کنون شکستی را در دورنهایی متحمل نشده اند و در این دیدار هم دوست ندارن که د بدون کسب امتیاز رشت را ترک کنند. این دو تیم در مرحله گروهی نیز با هم همگروه بودند که هر دو بازی دو تیم با تساوی به پایان رسیده بود.

وضعیت جدولی دو تیم:
داماش گیلان: 4 بازی، 2 برد،2 تساوی، بدون باخت، 3 گل زده، 1 گل خورده، 8امتیاز ، رده سوم جدول (فقط به دلیل گل زده کمتر نسبت به نفت و گاز گچساران)
شاهین شهرداری بوشهر: 4 بازی، 3 برد،1 تساوی، بدون باخت، 7 گل زده، 2 گل خورده، 10 امتیاز ، رده اول جدول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.