آموزش وردپرس
خانه / داماش در رسانه ها / حمایت هیات مدیره باشگاه داماش گیلان از کادرفنی این تیم

حمایت هیات مدیره باشگاه داماش گیلان از کادرفنی این تیم

رشت – ایرنا – هیات مدیره باشگاه داماش گیلان حمایت خود را از ادامه همکاری با کادرفنی این تیم اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در پی دو شکست متوالی تیم فوتبال داماش گیلان در دو دیدار اخیر برابر تیم های فوتبال شهرداری ارومیه و شهرداری فومن، شایعاتی مبنی بر تغییر کادرفنی این تیم به میان آمد که این شایعات از سوی مدیرعامل باشگاه منتفی اعلام شد.
مدیرعامل باشگاه داماش گیلان روز سه شنبه گفت: پس از جلسه هیات مدیره این باشگاه که عصر دوشنبه شب برگزار شد ، هیات مدیره بر حمایت از سرمربی و کادرفنی این تیم تاکید کرد.
محمدمهدی الطافی افزود: دلیلی برای ورود به بحث تغییر سرمربی وجود ندارد و رامیز محمداف با تمام توان به کارش در داماش ادامه می دهد.
وی اظهار کرد: در شرایط فعلی، دلیلی فنی برای مطرح شدن چنین مبحثی وجود ندارد و با توجه به این امر ، سرمربی و اعضای کادر فنی از روز اول با تمام توان برای موفقیت داماش تلاش می کنند و همکاری ما با رامیز محمداف، ادامه دار است.
وی ادامه داد : البته قبول داریم که چنین شکست هایی برازندهی تیم داماش که هدف خود را صعود به لیگ یک قرار داده ، نیست و برای هواداران داماش نیز ناراحت کننده است اما باید شرایطی که داماش در دو بازی اخیر با آنها مواجه بوده را هم در نظر گرفت.
وی بیان کرد: بازی با شهرداری فومن در یک شرایط جوی نامساعد، زیر بارش شدید باران و در زمینی نامناسب برگزار شد که اجرای کارها و برنامه های تاکتیکی در آن ممکن نبود و منطقی نیست که این بازی را ملاک ارزیابی فنی سرمربی تیم قرار دهیم و او را عامل شکست بدانیم.
مدیرعامل باشگاه داماش گیلان اضافه کرد: ضمن اینکه بازیکنان و هم کادرفنی در آن شرایط ، تمام تلاش خود را برای جلوگیری از باخت انجام دادند، اما بازی کردن در آن شرایط ، بسیار سخت و دشوار بود.
وی با بیان اینکه ارزیابی عملکرد سرمربی این باشگاه باید منصفانه و با دلایل فنی باشد، خاطرنشان کرد: در بازی با شهرداری ارومیه هم که همه اشتباهات فاحش و تاثیرگذار داور مسابقه را دیدند و بنابراین نباید عجولانه این دو بازی آخر را ملاک قرار دهیم و یک جانبه از کادرفنی انتقاد کنیم.
الطافی افزود: درست است که اندکی ناهماهنگی در تیم دیده می‎شود ، اما داماش در این فصل تغییرات زیادی داشته و طبیعی است که بازیکنان برای هماهنگ شدن ، نیاز به زمان داشته باشند و همین طور به سرمربی و کادر فنی که از روز اول با خلوص نیت در این تیم استارت زده اند هم باید فرصت و زمان کافی داده شود.
وی گفت: امیدوارم تیم فوتبال داماش با کمک کادرفنی و تلاش بازیکنان و همراهی هواداران پرشور و پرتلاش خود و با انجام بازی‎های قابل قبول و کسب نتایج خوب در هفته های آینده، به شرایط بهتری دست پیدا کند و در ادامه کار بتوانیم دوست داران داماش را خوشحال کنیم.
تیم فوتبال داماش گیلان که در رقابت های لیگ دسته دوم کشور حضور دارد ، با انجام شش مسابقه و کسب ۱۰ امتیاز در مکان چهارم جدول رده بندی گروه دوم این مسابقات قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.