آموزش وردپرس
خانه / دسته‌بندی نشده / حرکت تحسین برانگیز هواداران داماش گیلان + عکس

حرکت تحسین برانگیز هواداران داماش گیلان + عکس

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه داماش گیلان، در حالی که تیم داماش در سه فصل اخیر سقوط از لیگ برتر به دسته اول وهمچنین از دسته اول به دسته دوم را به خود دیده است.اما همچنان هواداران این تیم پرشور وحرارت به تشویق تیم خود پرداختند به طور یکه بازیکنان تیم های مهمان رامتحیر تشویق های خود کرده اند.موضوعی که در بین هیچ کدام از تیم های دسته دومی وحتی لیگ یکی کمتر دیده می شود.
گرچه دو سقوط پیاپی ونتایج ضعیف این تیم به صورت طبیعی باعث کاهش تعداد هواداران این تیم نسبت به دوران حضورش در لیگ برتر شده است و علاوه بر آن نتایج ضعیف داماش در رقابت های لیگ دسته دوم حوصله را از سر هر هواداری می برد .اما این عاشقان واقعی تیم داماش پا پس نکشیدند ودر آخرین اقدام خود که همگی با کمک های خود هواداران انجام می شود با نصب بنری در رختکن تیم داماش پیش از شروع بازی باعث تهییج و روحیه بخشی به بازیکنان این تیم شدند.
تا سرانجام پس از چندین هفته روی خوش فوتبال را دیده وبا نتیجه پنج بر یک مقابل آبی پوشان اردبیل به برتری رسیده اند تا بار دیگر ثابت کنند شایستگی های فوتبال رشت وهوادارانش خیلی فراتر از جایگاه فعلی می باشد.
این هوادران امیدوارند روند پیروزی ها وعملکرد درخشان تیم داماش از این هفته شروع شده باشد و با ادامه این روند و صعود به مراحل بالاتر رقابتها ،بار دیگر به روز های خوش فوتبال این شهر در سطح کشور بازگردند.

منبع: سایت دی اسپورت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *