آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / حبیب هوشیار: داور سر داماش را برید

حبیب هوشیار: داور سر داماش را برید

حق ما در این دیدار برد بود ولی داور مانع این امر شد و من نمی دانم که فدراسیون چه خصومتی با ما دارد که این چنین داوران ضعیفی را برای ما انتخاب می کند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه داماش گیلان و به نقل از سایت دی اسپورت ، حبیب هوشیار مربی داماش گیلان در خصوص مسابقه داماش برابر شهرداری ارومیه گفت:بازیکنان در این دیدار بازی خوبی انجام دادند و تا جایی که می توانستند زحمت کشیدند و روزی که سوار بازی بودیم متاسفانه باختیم ولی مطمئن باشید از ارزش بچه های ما یک ذره کم نمی شود .

وی در ادامه گفت : در مسابقه دیروز داور یک گل صد در صد و یک پنالتی آشکار را برای ما نگرفت ،دیگر نمی دانیم چه کنیم بیرون از استان می رویم داوری بر علیه ماست داخل شهر خودمان جلوی روی هواداران و مسئولان هیت فوتبال رشت داور سر ما را برید و هیچکس هم نیست که جواب زحمات ما را بدهد .

هوشیار ادامه داد :حق ما در این دیدار برد بود ولی داور مانع این امر شد و من نمی دانم که فدراسیون چه خصومتی با ما دارد که این چنین داوران ضعیفی را برای ما انتخاب می کنند.

مربی داماش در همین خصوص گفت: از همه مسئولان فوتبال استان گیلان و رشت انتظار دارم که تا دیر نشده به فکر چاره ای باشند و از حق مردم این شهر دفاع کنند و اگر هم نمی توانند جلوی این بی عدالتی را بگیرند تا از ادامه مسابقات انصراف دهیم چون واقعا حق بازیکنان را می خورند .

وی در خصوص حواشی بعد از پایان بازی تصریح کرد :چند نفر از بازیکنان تیم ارومیه بعد از پایان مسابقه با حرکاتی که انجام دادند باعث تحریک هواداران و بازیکنان ما شدند و همین عاملی بود که در پایان بازی شاهد تشنج و درگیری باشیم .

مربی داماش گفت: گلایه ما از نیروهای انتظامی این است با وجود اینکه می دانند تیم حریف حواشی را شروع کرده ولی بازیکن ما و هوادار رشتی را با باتوم می زند.

حبیب هوشیار در پایان اظهار داشت :از همه هوادارانی که در این روز بارانی به ورزشگاه آمدند و تا دقیقه ۹۰ تیم شهرشان را تشویق کردند تشکر می کنم و انتظار دارم که نیروی انتطامی از هواداران رشتی عذرخواهی کند و اگر این هواداران نباشند فوتبال بی روح می شود .

یک دیدگاه

  1. لطفا از پلیس های متخلف به دادسرای نظامی استان شکایت کنید تا عده محدود زحمات چهره نیروی انتظامی استان رو خدشه دار نکنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.