آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / حاجی پور: هواداران داماش را بی قرار نگه ندارید!

حاجی پور: هواداران داماش را بی قرار نگه ندارید!

مالک باشگاه داماش گیلان خطاب به بازیکنان این باشگاه گفت: هواداران و رشتی ها برای گلزنی و نتیجه گیری داماش بی قرار هستند. تلاش کنید تا آنها بی قرار نباشند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه داماش گیلان، اسماعیل حاجی پور که در محل تمرین داماشی ها در استادیوم سردار جنگل رشت حضور یافته بود، پیش از آغاز تمرین دقایقی در جمع اعضای این باشگاه صحبت کرد.
مالک باشگاه داماش دلیل اصلی حضورش در محل تمرین را دیدن بازیکنان و کادر فنی و اجرایی ذکر کرد و اظهار داشت: شما را مانند فرزندم دوست دارم و دلم برایتان تنگ شده بود و به همین خاطر آمدم تا شما را ببینم و از تلاش و زحماتتان تشکر کنم، هر چند زمانی هم که نزد شماها حضور ندارم از طریق سرپرست باشگاه جویای احوالتان هستم.
وی ادامه داد: در زمان بازی با آبی پوشان اردبیل با اینکه در جلسه کاری حضور داشتم اما لحظه به لحظه جویای بازی بودم و از جریان دیدار مطلع بودم. اگر از فرصت ها استفاده می کردید می توانستید با سه امتیاز به رشت بازگردید.
حاجی پور با بیان اینکه این باشگاه تاکنون تمام وعده هایش را عملی کرده، افزود: برای من مهم است که بازیکنان تیمم دغدغه ای نداشته و امنیت روانی داشته باشند. در اتاق من به روی شما باز است و تا جایی که از دستمان بر بیاید از کمک به شما که همانند فرزندم هستید دریغ نخواهم کرد.
وی اضافه کرد: اکنون مانده که شما هم به قولتان عمل کرده و با رفتن به صدر جدول دل هواداران را شاد کنید. شما هم این شعار هواداران را شنیده اید که “داماش گل بزن، رشتی ها بی قرارن”، بنابر این تمام تلاش خود را انجام دهید تا با گلزنی و نتیجه گرفتن هواداران بی قرار نباشند.
مالک باشگاه با تشکر از زحمات رامیز محمدٱف و سایر اعضای کادر فنی گفت: امیدوارم که مسأله گلزنی باشگاه هم در بازی های آینده تقویت شود.
وی با اشاره به تعداد بالای کارت های دریافتی بازیکنان داماش در پنج هفته گذشته، تصریح کرد: در کنار کسب نتیجه مسایل اخلاقی هم برایمان اهمیت دارد. واقعیت این است که این تعداد کارت شایسته تیم ما نبوده و به این مسأله هم باید رسیدگی شود. به همین خاطر خودم شخصا فیلم بازی با آبی پوشان را خواهم دید. اما شما در هفته های آتی دقت و تلاش کنید تا تعداد کارت های دریافتی کاهش یابد. اگر هم مشکل از بابت داوری باشد حتما پیگیری می کنیم تا حداقل برای بازی های بعدی این مسایل وجود نداشته باشد. مراقب باشید که کارت های بی مورد نگیرید. هدف همه ما کسب نتیجه و رضایت هواداران است. تلاش خود را برای رسیدن به این هدف انجام دهید.

2 دیدگاه

  1. مرسی مالک باغیرت و با شرف رشتی.

  2. فرهادسپیدرود

    حاجی پور آبرار غیرت قوریان برار… دمت گرم مردای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.