آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / حاجی پور: طباطبایی بدون چون و چرا به داماش “بله” گفت | اخلاق مداری اولویت اول داماش است

حاجی پور: طباطبایی بدون چون و چرا به داماش “بله” گفت | اخلاق مداری اولویت اول داماش است

مالک باشگاه داماش گیلان از انعقاد قرارداد سفید با سرمربی جدید این باشگاه خبر داد و گفت: آمدن سرمربی اخلاق مداری چون طباطبایی به داماش نشان از اهمیت ویژه اخلاق و جوانمردی در این باشگاه دارد.
به گزارش روابط عمومی باشگاه داماش گیلان، سخنان کامل اسماعیل حاجی پور مالک باشگاه داماش گیلان در مراسم معارفه سرمربی جدید این باشگاه را در ادامه می خوانید:

از زحمات رامیز محمداُف تقدیر می کنیم

اسماعیل حاجی پور در ابتدای صحبت های خود اظهار داشت: هدف ما کمک به داماش گیلان است تا این باشگاه زنده بماند. مطمئن باشید اگر بدانم روزی با رفتن من داماش باقی می ماند، شک نکنید که لحظه ای درنگ نخواهم کرد و می روم.
وی با تشکر از رامیز محمداُف سرمربی پیشین این تیم خاطرنشان کرد: رامیز معرفت به خرج داد، زمانی که تصمیم بر قطع همکاری ایشان با باشگاه شد، او گفت که من هیچگونه حق و حقوقی نمی خواهم اما ما قطعاً حق و حقوق ایشان را پرداخت خواهیم کرد.
مالک باشگاه داماش گیلان افزود: ما مثل بعضی جاهایی که خوش استقبال و بد بدرقه هستند، نیستیم. ما هم استقبال مان خوب است و هم بدرقه مان در شأن آدم های خوب است. به زودی یک ضیافت تجلیل برای آقای رامیز محمداُف برگزار و تقدیرنامه ای به سه زبان ترکی، انگلیسی و فارسی را تقدیم ایشان خواهیم کرد تا از جوانمردی های وی سپاسگزاری کنیم.

طباطبایی با داماش سفید امضا کرد

حاجی پور در ادامه در خصوص حضور هادی طباطبایی به عنوان سرمربی در باشگاه داماش گیلان تصریح کرد: یکی از شیرمردان و بزرگان فوتبال این سرزمین، کسی که فوتبالش را از همینجا آغاز کرد و تا تیم ملی رسید و حتی به عنوان مربی هم در تیم ملی حضور داشت، با وجود پیشنهادات فراوان از جاهای مختلف، پیشنهاد ما را برای حضور در داماش پذیرفت.
وی اضافه کرد: وقتی که از آقای طباطبایی خواستیم که به شهرش بیاید، با آن غیرت و تعصب گیلانی و رشتی اش جمله ای به بنده گفت که اشک در چشمانم جمع شد. او گفت که به خاطر شهرم، به خاطر مردم شهرم، به خاطر شرافتم، به خاطر دوستی با شما و با این هیئت مدیره آمادگی دارم که بیایم و کمک کنم.
مالک داماش گیلان با بیان اینکه طباطبایی حتی پیشنهاداتی از لیگ برتر را هم نپذیرفته، افزود: اما او بدون چون و چرا خدمت به زادگاهش را پذیرفت و آمد و با ما قرارداد سفید امضا کرد.
وی با تحسین شرافت سرمربی داماش خطاب به او گفت: آقای طباطبایی به تیم خودت خوش آمدی. شما از معدود بازیکنانی بودی که با وجود اینکه در بالاترین سطح فوتبال کشور قرار داشتید، اما کوچکترین حاشیه ای نداشتید. اینجا شهر شماست و مردم شما را دوست دارند. اکنون با افتخار شبکه های مختلف تلویزیونی شما را دعوت کرده و به عنوان مفسر از شما استفاده می کنند. شما فرزند ما و مایه مباهات ما هستید.
حاجی پور عنوان کرد: امیدوارم در این راه سختی که در پیش دارید با استعانت از خدواند متعال و توان فنی خودتان و بازیکنانتان که مهره های خوبی هستند، موفق باشید. خوشحالم که همه از این انتخاب خوشحال هستند.

فوتبال را می بازیم اما اخلاق و جوانمردی را هرگز

وی با تشکر از هواداران متعصب داماش گیلان گفت: ما تیم اخلاق مداری هستیم. ما بازی را می بازیم اما اخلاق را واگذار نمی کنیم. حاضریم به لیگ پایین تر سقوط کنیم اما اخلاق را نبازیم. ما قبل از اینکه باشگاهی ورزشی باشیم، فرهنگی هستیم.
مالک داماش گیلان ادامه داد: توهین و فحاشی در میان هواداران داماش جایی ندارد. آنهایی که فحاشی می کنند و خارج از اصول اخلاقی حرف می زنند، از ما نیستند. ما اخلاق را اولین درجه کارمان می دانیم، به همین خاطر یک سرمربی اخلاق مدار را آورده ایم.
وی در پایان با تشکر از کلیه اعضای باشگاه و هواداران گفت: آقای طباطبایی دست بازیکنان را در دستان شما می گذارم و همه شما را به خداوند متعال می سپارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.