آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / حاجی پور: تا زنده هستیم باید داماش هم زنده بماند | رسماً قطع همکاری با سامر رجب اف را اعلام می کنم

حاجی پور: تا زنده هستیم باید داماش هم زنده بماند | رسماً قطع همکاری با سامر رجب اف را اعلام می کنم

مالک باشگاه داماش گیلان گفت: خانه و همه دارایی هایم را می فروشم و برای داماش خرج می کنم تا این تیم زنده و سرپا بماند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه داماش گیلان، اسماعیل حاجی پور در جمع هواداران داماش با تبریک عید غدیر خم و آرزوی سلامتی برای مردم شهر رشت گفت: آقای جعفرزاده پروفسور ایثار، مردانگی و جوانمردی است و به خاطر ایار امثال جعفرزاده ها است که ما امروز به راحتی دور هم جمع می‎شویم.
مالک داماش گیلان در ادامه اظهار کرد: هیئت مدیره این باشگاه افرادی هستند که از جیب خود در حال خرج کردن برای داماش گیلان هستند.
وی در ادامه سخنان خود خطاب به هواداران داماش گفت: من پیرمرد را عشق شما هواداران ۲۰ سال جوان کرد. می بایست الان با نوه های خودم بازی کنم، ولی شما تیفوسی های داماش باعث شدید تا دوباره عشق را بیاموزم و ما آمدیم که بمانیم و نیامدیم که برویم و با کمک آقای جعفرزاده و دیگر دوستان این مسیر را طی خواهیم کرد.
عضو شورای شهر رشت گفت: می دانم وقتی داماش می‎برد خانواده ها خوشحال هستند و باید تلاش بکنیم تا ببریم تا خانواده ها هم شاد باشند و وظیفه ما است که از جان مایه بگذاریم.
حاجی پور افزود: کسانی که با نام داماش مخالف هستید به سمت داماش بیاید چون آغوش باشگاه به روی همه باز است و هر کس با داماش مخالف باشد با مردم گیلان مخالف است و تا ما زنده هستیم باید داماش زنده بماند. ما آمده ایم که عشق و محبت را در رگ تیم محبوب داماش تزریق کنیم تا شادابی را به خانه های مردم رشت و گیلان ببریم.
مالک داماش گیلان متذکر شد: خیلی ها بد کردند و مخالفت کردند و هم اکنون نیز در حال سنگ اندازی هستند.
وی افزود: ما با حرام مخالف و از آن بیزار هستیم. وقتی برخی دوستان زیر پای سرمایه گذار ما نشستند، دیدم ایشان حرف های قشنگی نمی زند و همینجا رسماً قطع همکاری با «سامر رجب اُف» را اعلام می‎کنم اگرچه این فرد آمده بود که بماند ولی نگذاشتند که بماند و زیر پای او نشستند.
حاجی پور اظهار کرد: اسپانسر قوی تر از رجب اُف را برای تیم داماش خواهیم آورد و هیچ جای نگرانی نیست. زیرا هدف ما برای مردم و خدایی است و درود می فرستم به شرف رامیز محمداُف که علی رغم رفتن سامر رجب اُف، گفت می مانم چون معرفت و عشق و راستی را در تیم داماش دیدم.
وی افزود: رامیز محمداُف در صورتی در داماش مانده است که قرارداد سفید امضا کرد.
مالک داماش در پایان گفت: اگر لازم باشد خانه و همه دارایی هایم را می‌فروشم و برای داماش خرج می کنم. من با گریه این هواداران گریه کردم و با شادی آنها شاد شدم و از همه می‎خواهم کمک کنند زیرا هم اکنون نیاز به کمک اضطراری داریم و می‌خواهیم قول هایی که به بازیکنان باشرفمان دادیم را عملیاتی کنیم و گواه حرف ما پرداخت ۲۰ درصدی قرارداد بازیکنان تا این لحظه است.
منبع: دیار میرزا

یک دیدگاه

 1. سلام
  راه های درآمدزایی زود بازده برای باشگاه

  ۱-ایجاد سامانه مخصوص هواداری داماش گیلان از طریق اپراتورهای تلفن همراه

  ۲- گرفتن امتیاز بلیت فروشی از سازمان لیگ و فروش بلیط به طور مستقل توسط خود باشگاه داماش گیلان به هواداران

  ۳- ایجاد فروشگاه اینترنتی و حضوری مخصوص برای باشگاه داماش گیلان و فروش البسه و لوازم جانبی با برند داماش گیلان به شکل اینترنتی در این فروشگاه برای تمامی علاقمندان در تمامی استان ها و حضوری در استان گیلان

  ۴- ایجاد کانون هواداران و اهدای کارت هواداری قابل تمدید ماهانه به هواداران با اخذ مبلغی وجه از هوادار

  ۵- قرارداد با یکی از بانک ها یا موسسات مالی کشور و اهدا کارت بانکی با نماد و رنگ و برند داماش گیلان و تشویق هوادار به بازکردن این نوع حساب تا مقداری از سود تعلق گرفته ماهانه توسط بانک به حساب باشگاه داماش گیلان
  واریز شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.