آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / جهانپور: این داماش نوپاست، نیاز به حمایت دارد

جهانپور: این داماش نوپاست، نیاز به حمایت دارد

عضو هیئت مدیره باشگاه داماش گیلان معتقد است که داماش در ابتدای راه جدیدی قرار دارد و نیاز به گذر زمان و حمایت دارد.
مجید جهانپور در گفتگو با وبسایت رسمی باشگاه داماش گیلان، با اشاره به وضعیت فعلی این باشگاه اظهار داشت : داماش گیلان از عقبه و قدمت بالایی برخوردار است، اما سال گذشته و به دلیل اتفاقاتی که رخ داد این تیم تا مرز نابودی پیش رفت ، ولی خدا را شکر با تلاش و همتی که مدیریت جدید و به ویژه آقای حاجی پور انجام دادند این تیم مجددا جان گرفته و شروع دوباره ای داشته ، شروع خوبی که باعث خوشحالی همه از جمله هواداران است و به خصوص اینکه همه چیز از مدیریت گرفته تا کادر فنی همه از نوع شروع کرده اند.
وی ادامه داد : به همین دلیل داماش مجموعه ای نوپا است که نیاز به گذر زمان و مهمتر از آن حمایت همه جانبه دارد.
عضو هیئت مدیره باشگاه داماش گیلان در مورد عملکرد فنی این تیم تصریح کرد : داماش هنوز دو بازی در لیگ دسته دوم و یک بازی در جام حذفی انجام داده است که دو بازی قبلی در لیگ با یک بازی و نتیجه خوب در رشت و یک بازی سخت در گرمای بندرعباس همراه بوده است. این تیم تازه جمع و جور شده و هنوز در اول راه است و وجود برخی اشکلات طبیعی است. البته اینکه این همه دقت نظر وجود دارد نشان از این است که مجموعه داماش خواهان رشد و تعالی است.
وی افزود : در مورد جام حذفی هم باید بگویم که تیم هایی مانند مهرگان دره شهر در جام حذفی در مقابل تیمهای بالاتر انگیزه مضاعفی دارند و تجربه حضور در چنین شرایطی را دارم.
مجید جهانپور با بیان اینکه باید از کادر فنی داماش حمایت شود ، گفت: همه این موارد نیاز به گذر زمان دارد. نواقص و مشکلاتی وجود دارد اما تمام تلاش هیئت مدیره حل این مشکلات و کمک به کادر فنی و بازیکنان داماش است.
وی در پایان یادآور شد: باز هم تاکید می کنم که هنوز در ابتدای راه هستیم. هم کادر فنی جدید است و هم بازیکنان نیاز به گذر زمان و سعه صدر دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.