آموزش وردپرس
خانه / اخبار / جنجال در کاشان/ مصاف شهرداری کاشان و داماش گیلان نیمه تمام ماند + گزارش تصویری

جنجال در کاشان/ مصاف شهرداری کاشان و داماش گیلان نیمه تمام ماند + گزارش تصویری

دیدار تیمهای شهرداری کاشان و داماش گیلان به دلیل ترک میدان مسابقه از سوی داور نیمه تمام ماند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه داماش گیلان، این دیدار عصر روز سه شنبه ( پنجم اردیبهشت) در استادیوم امیر کبیر کاشان در حال برگزاری بود که در دقیقه 55 پس از ترک زمین از سوی داور نیمه تمام ماند.
تا آن لحظه بازی با سه گل به سود شهردار کاشان در جریان بود.
حواشی بازی:
حدود 80 نفر از هواداران داماش با سه دستگاه اتوبوس خود را به کاشان رسانده و به حمایت از تیم خود پرداختند.
اسماعیل حاجی پور مالک داماش ساعتی قبل از بازی در جمع داماشی ها حضور یافت و از روی سکوها این دیدار را به تماشا نشست.
تماشاگران کاشانی از زمان گرم کردن بازیکنان داماش و با استفاده از بلندگو دستی اقدام به فحاشی و توهین علیه رشتی ها کردند.
اقدامات تامین امنیت بازی در کاشان زیر صفر بود. نبود آمبولانس در استادیوم ، کم بودن تعداد ماموران انتظامی ، پرتاب اشیا از جایگاه ویژه و از همه بارزتز پرتاب نردبان توسط تماشاگران کاشانی از جایگاه ویژه بر وی هواداران داماش از دلایل این مدعاست.
توضیح صحنه متوقف شدن بازی تیمهای شهرداری کاشان و داماش گیلان :
دقیقه 54 داور صحنه مشکوک به پنالتی داماش را پشت محوطه جریمه تشخیص می دهد. ابتدا برای تشخیص درون بودن یا نبودن خطا سمت کمک داور اول خود می رود. در ادامه قصد کارت دادن به بازیکن خطا کار را دارد که باید به بازیکن شماره 9 که یک کارته بود کارت ميداد و به این ترتیب او می بایست اخراج می شد. اما داور به اشتباه به نفر دیگر (شماره 88) کارت می دهد، که کاپیتان داماش این نکته را به او می گوید. این بار داور سمت دیگر کمک خود می رود و از او می پرسد. مشخص است که کمک داور کارت دوم را تایید می کند و داور با بردن دست خود سمت جیبش قصد دادن کارت دوم و اخراج را دارد که داور چهارم در ادامه مسیر او راعوض می کند. در این هنگام یکی از افراد منتسب به روابط عمومی باشگاه شهرداری کاشان که شب قبل از بازی فایل صوتی تحریک آمیز را در كانال باشگاه گذاشته سنگی را به داور چهارم میدهد (توضیح اینکه این سنگ نیمه اول از سمت هواداران کاشانی به سمت کنعان طاهرنژاد پرتاب شده بود و او این تکه سنگ را به داور داده بود و کنار جایگاه داور چهارم قرار داشت). داور که در این صحنه تمرکز لازم را نداشت، تنها با دیدن این سنگ و بدون کسب اطمینان از صحت و سقم ماجرا (حتی فرمانده انتظامی استادیوم هم معترف بود که این سنگ از سمت داماشی ها پرتاب نشده) به یکباره به سمت رختکن رفت و بدون دلیل خاص دیگری این بازی را نیمه تمام باقی گذاشت.

عکس ها : علی خیرخواه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.