آموزش وردپرس
خانه / اخبار / تیم فوتبال داماش گیلان در رشت مقابل شهرداری کاشان قرار می گیرد

تیم فوتبال داماش گیلان در رشت مقابل شهرداری کاشان قرار می گیرد

رشت – ایرنا – در ادامه رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور ، تیم داماش گیلان در رشت مقابل شهرداری کاشان قرار می گیرد.

مسئول روابط عمومی باشگاه داماش گیلان روز شنبه گفت : این دو تیم در هفته هشتم از رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته دوم باشگاه های کشور ، رو در روی هم قرار می گیرند.
میثم محبوب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر این اساس ، مسابقه یادشده عصر روز دوشنبه هفته جاری ، دهم آبان ماه در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار می شود و تیم داماش گیلان در این دیدار ، میزبان است.
وی اظهار کرد: با توجه به اینکه تیم فوتبال داماش گیلان در دو دیدار قبلی خود نتوانسته نتیجه خوبی کسب کند و مغلوب حریفان خود شده ، امیدواریم که در این دیدار خانگی با حمایت طرفدارانش بتواند به پیروزی برسد .
وی ادامه داد: کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال داماش گیلان نیز مصمم هستند تا با ارائه یک بازی زیبا و تماشاگرپسند و با حمایت طرفداران خود ، بتوانند مقابل تیم خوب شهرداری کاشان به پیروزی برسند.
وی بیان کرد: تا پایان هفته هفتم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور ، تیم شهرداری کاشان با کسب ۱۲ امتیاز در مکان سوم و تیم داماش گیلان با کسب ۱۰ امتیاز در مکان ششم جدول رده بندی گروه خود قرار دارند.
تیم فوتبال داماش گیلان به همراه شهرداری فومن دیگر نماینده استان گیلان در رقابت های لیگ دسته دوم کشور ، در گروه دوم این مسابقات قرار دارند که با تیم های بادران نوین تهران، شهرداری بندرعباس ، صنعت نفت نوین آبادان ، شهرداری ماهشهر ، پتروکیان شوشتر ، شهرداری کاشان ، استقلال آبی (ب) ، شهرداری ارومیه ، شهید کریمی جویبار و آبی پوشان اردبیل هم گروه هستند .
در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته دوم باشگاه های کشور، ۳۶ تیم حضور دارند که در سه گروه ۱۲ تیمی با هم به رقابت می پردازند که در پایان مرحله مقدماتی ، از هر گروه چهار تیم به دور دوم صعود می کنند.
خبرنگار: حسین مجرد**انتشار دهنده : نصراله ابراهیمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.