آموزش وردپرس
خانه / اخبار / تقدیر رییس کمیته انضباطی از تماشاگران چوکا و داماش/حسن زاده: رفتار هواداران چوکا و داماش باید الگوی دیگر تیمها قرار گیرد

تقدیر رییس کمیته انضباطی از تماشاگران چوکا و داماش/حسن زاده: رفتار هواداران چوکا و داماش باید الگوی دیگر تیمها قرار گیرد

سایت رسمی داماش گیلان- رییس کمیته انضباطی در خصوص دیدار تیم های داماش گیلان و چوکای تالش توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش سایت رسمی داماش گیلان و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال رییس کمیته انضباطی گفت: درست از زمانی که مسابقه تیم های ملوان و سپیدرود رشت در جام حذفی با مشکلاتی در روی سکوها همراه بود به نحوی که رفتار غیرورزشی تماشاگران موجب توقف مسابقه شده بود، در یک دیدار دیگر از رقابتهای جام حذفی که هر دو تیم(داماش گیلان و چوکای تالش) گیلانی بودند، اتفاقات بسیار خوبی رخ داد.
وی افزود: تماشاگران دو تیم به تشویق تیم حریف پرداختند و حتی تماشاگران تیم میزبان(چوکا) که از گردونه رقابتهای جام حذفی، حذف شده بود بعد از باخت تیم خود، رفتار پسندیده ای نسبت به بدرقه تیم میهمان انجام دادند که در نوع خود قابل توجه بود.
وی ادامه داد: کمیته انضباطی ضمن تقدیر از هواداران گیلانی، درصدد است برای تقدیر رسمی، پاداش نقدی برای کانون هواداران این دو تیم در نظر بگیرد.
حسن زاده در پایان گفت: امیدوارم رفتار تماشاگران چوکا و داماش گیلان برای همه تماشاگران خصوصا در استان‌هایی که شهرآورد استانی بین تیم های بومی برگزار می‌شود، الگو شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.