آموزش وردپرس
خانه / اخبار / تشکر مدیرعامل باشگاه داماش گیلان از دکتر جعفرزاده و دکتر رهنما

تشکر مدیرعامل باشگاه داماش گیلان از دکتر جعفرزاده و دکتر رهنما

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان از همراهی و تلاشهای دکتر جعفرزاده و دکتر رهنما در جلسه با وزیر ورزش و جوانان تشکر کرد.
به گزارش سایت باشگاه داماش گیلان ، پیرو مذاکرات هفته گذشته مالک داماش با دکتر نوبخت معاون محترم رییس جمهور و دکتر نجفی استاندار گیلان، در ادامه پیگیری حل مشکلات باشگاه داماش عصر دوشنبه در جلسه ای در وزارت ورزش و جوانان ، مالک و مدیرعامل داماش با همراهی دکتر جعفرزاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و دکتر رهنما مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و دکتر آقازاده معاون توسعه ورزشی این وزارتخانه دیدار و گفتگو کردند.
مهندس محمدمهدی الطافی مدیر عامل داماش گیلان با تشکر از این همراهی اظهار داشت: ابتدا از دکتر جعفرزاده که با پیگیری و هماهنگی های لازم مقدمات برگزاری این جلسه با وزیر محترم ورزش و جوانان را فراهم کردند تشکر می کنم. ایشان در طول جلسه با صراحت از وزیر محترم خواهان حمایت از باشگاه مردمی داماش شدند که این مسئله موجب شد تا دکتر سلطانی فر از اهمیت موضوع بیش از پیش مطلع شوند.
وی در ادامه با تقدیر از مدیرکل ورزش و جوانان گیلان اذعان داشت: دکتر رهنما هم با ما در این جلسه همراهی کرده و با حضور در وزارتخانه ورزش و جوانان پیگیر حل مشکلات باشگاه داماش شدند. این همراهی بیانگر علاقه دوستانی نظیر دکتر جعفرزاده و دکتر رهنما به تیم داماش گیلان است و همین امر موجب شد تا وزیر ورزش در پایان جلسه قول مساعد جهت توجه به باشگاه داماش گیلان را دادند.
الطافی در پایان گفت: امیدوارم این پیگیری ها منجر به نتیجه شده و در کنار این حمایت ها شاهد موفقیت داماش بوده و این تیم به گذشته درخشان خود بازگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.