آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / تجلیل دکتر نوبخت از اعضای باشگاه داماش گیلان

تجلیل دکتر نوبخت از اعضای باشگاه داماش گیلان

سایت رسمی داماش گیلان – معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از اعضای باشگاه داماش گیلان به پاس افتخار آفرینی و عملکرد درخشان این تیم در رقابتهای جام حذفی فوتبال کشور تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه داماش گیلان، دکتر محمد باقر نوبخت در این مراسم با تمجید از عملکرد خیره کننده داماشی ها در جام حذفی و به ویژه انسجام فنی و عملیاتی این تیم در دیدار فینال در مقابل تیم پرسپولیس اظهار داشت: شما با یک نمایش سزاوارانه شایستگی ها و توانمندی های خود را به اثبات رساندید و حتی می توانستید در برابر پرسپولیس بازنده میدان نباشید و در یک شب فراموش ناشدنی توانستید موفقیتی ارزشمند را رقم بزنید.
وی افزود: این موفقیت و درخشش مایه افتخار و قابل ستایش و تمجید است و بی شک این مجموعه با چنین پتانسیلی باید مورد حمایت قرار گیرد.
گفتنی است در این مراسم که ظهر امروز (جمعه) در محل سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان برگزار شد ، مهندس جعفرزاده از نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، دکتر محمدی رئیس سازمان مدیریت ک برنامه ریزی گیلان و حاج محمدی شهردار رشت نیز حضور داشتند و دکتر نوبخت با اهدای لوح تقدیر و هدایا از مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره ، کادر فنی و اجرایی و بازیکنان داماش گیلان تجلیل کرد.

در متن تقدیر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خطاب به اعضای باشگاه داماش گیلان آمده است:
” حضور چشم گیر و افتخار آفرین تیم فوتبال داماش در رقابتهای جام حذفی کشور، به ویژه انسجام فنی و عملیاتی در مرحله نهایی گویای هدف گذاری متناسب و تلاش خستگی ناپذیر بازیکنان قهرمان و مدیریت و برنامه ریزی مسئولان با انگیزه و مربیان با تجربه و هوشمند این تیم است.
اینجانب نه تنها از منظر منطقه ای بلکه از نگاه ملی هر تیم محلی که بتواند با همه تنگناهای مختلف هم چون تیم پرافتخار داماش چنین درخششی داشته باشد ، آن را می ستایم و اراده پولادین دست اندرکاران آن را تمجید می نمایم.
از این رو نقش ارزشمند و به یاد ماندنی جنابعالی را در این موفقیت بزرگ تقدیر نموده و در انتظار پیروزی های روز افزونتان خواهم بود.
باش تا صبح دولتت بدمد
که این هنوز از نتایج سحر است …

محمد باقر نوبخت ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.