آموزش وردپرس
خانه / اخبار / به بهانه رویارویی داماش و سایپا در نیمه نهایی جام حذفی/ یادآوری دیدار دوستانه ای که مشخص کننده یک پای فینال شد!

به بهانه رویارویی داماش و سایپا در نیمه نهایی جام حذفی/ یادآوری دیدار دوستانه ای که مشخص کننده یک پای فینال شد!

سایت رسمی داماش گیلان – به حکم قرعه، لاجوردی پوشان شهر باران در مرحله نیمه نهایی رقابتهای جام حذفی میزبان تیم فوتبال سایپا تهران شدند.
در حالی که بسیاری از تیم های تا بن دندان مسلح لیگ برتر اندیشه حضور در مراحل پایانی جام حذفی امسال را در سر داشتند، اما داماشی ها با هدایت سیامک فراهانی با به جای گذاشتن عملکردی درخشان به جمع چهار تیم برتر جام حذفی راه یافته و در آستانه رسیدن به فینال قرار گرفتند تا داماش مدل 97 به تیمی خاطره ساز در جام حذفی تبدیل شود. با توجه به قرعه کشی انجام شده ، داماش در دیدار نیمه نهایی باید در رشت میزبان سایپا تهران شود. رویارویی داماش و سایپا در نیمه نهایی جام حذفی بهانه ای شد تا بازی دوستانه این دو تیم در روزهای آماده سازی پیش فصل امسال را یادآوری کنیم. جایی که داماشی ها که مرداد ماه امسال در اردوی آماده سازی خود در تهران به سر می بردند در یک بازی دوستانه در استادیوم اختصاصی سایپا به مصاف شاگردان علی دایی رفتند. داماشی ها علیرغم اینکه در آن بازی دوستانه در مقابل سایپا بازی خوبی را به نمایش گذاشتند در پایان با یک گل مغلوب حریف خود شدند. تنها گل آن بازی توسط امین حاج محمدی از روی نقطه پنالتی برای سایپا به ثمر رسید و البته یک مشکوک به پنالتی به سود داماش هم از سوی داور میدان نادیده گرفته شده بود. در آن روز شاید کمتر کسی پیش بینی می کرد که بازی دوستانه داماش و سایپا ماهها بعد و در یک روز زمستانی باید تحت عنوان یکی از دو بازی نیمه نهایی جام حذفی برگزار شود، اما اکنون رویارویی شاگردان فراهانی و دایی مشخص کننده یک پای فینال در رشت شده است و باید به انتظار نشست و دید که آیا با تداوم شگفتی سازی ارتش خاطره ساز لاجوردی پوش این بار و در سایه حمایت هواداران پرشمارشان، رویای حضور در فینال به واقعیت می پیوندد یا خیر؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.