آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / بازی دوستانه: سایپا تهران 1-0 داماش گیلان / محک جدی داماشی ها در برابر شاگردان علی دایی + تصاویر

بازی دوستانه: سایپا تهران 1-0 داماش گیلان / محک جدی داماشی ها در برابر شاگردان علی دایی + تصاویر

سایت رسمی داماش گیلان- تیم فوتبال داماش گیلان در دومین دیدار تدارکاتی خود در اردوی تهران به مصاف سایپا رفت و در پایان با یک گل مغلوب حریف لیگ برتری خود شد.

به گزارش سایت رسمی داماش گیلان، این دیدار در زمین اختصاصی سایپا ( ایران تایر) برگزار شد و در پایان شاگردان دایی با یک گل به پیروزی رسیدند.
امین حاج محمدی در دقیقه 18 و از روی نقطه پنالتی تنها گل سایپا را به ثمر رساند.
با توجه به گرمای هوا در هر دو نیمه دو زمان پنج دقیقه ای استراحت ( بریک تایم) در نظر گرفته شد.

سیامک فراهانی در دو نیمه بازی تیمش را با دو ترکیب متفاوت به میدان فرستاد تا شاگردانش را مورد محکی جدی قرار دهد. ضمن اینکه سه یازیکن تستی نیز در ترکیب داماش به میدان رفتند.

ترکیب داماش در نیمه اول: عرفان گودرز قلعه نویی، محمد مختاری ، امیرحسین دهقان، امیر تیزرو، مصطفی آقاجانی، جابر نصیری، مجید خدابنده لو، عباس کندل ، میثم میرپسندیده، مرتضی حیدری و علی آل کثیر

ترکیب داماش در نیمه دوم: بهنام لایقی فر، امید قربانی، کنعان طاهرنژاد، آزاد جعفرزاده، حسن نیازی، سید محمد اسلامی، جابر نصیری ( بازیکن تستی )، محمد طالبی ، بازیکن تستی، بازیکن تستی و سعید باقر پسند.
یادآور می شود که داماشی ها در نخستین بازی دوستانه خود در برابر تیم لیگ دویی داتیس خودرو تهران به برتری دو بر یک دست یافته بودند. گلهای داماش در این بازی دوستانه توسط محمد طالبی و سعید باقرپسند به ثمر رسیده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.