آموزش وردپرس
خانه / دسته‌بندی نشده / بازگشت به عضدی پس از 255 روز

بازگشت به عضدی پس از 255 روز

سایت رسمی داماش گیلان- با برگزاری دیدار تیمهای داماش گیلان و قشقایی شیراز در استادیوم شهید عضدی رشت موافقت شد تا پس از 255 روز شاهد بازگشت مجدد ارتش لاجوردی پوش به استادیوم قدیمی شهر باران باشیم.
به گزارش سایت رسمی داماش گیلان، دیدار تیمهای داماش گیلان و قشقایی شیراز سوای تمام مباحث فنی و غیر فنی و البته حساسیت و جذابیت هایش یک نکته ویژه برای هواداران داماش به دنبال دارد و آن هم بازگشت تیم محبوبشان به استادیوم پیر شهر باران یعنی استادیوم شهید دکتر عضدی است. اتفاقی که بی شک برای هواداران داماش بسیار خوشایند خواهد بود ، چرا که آنها مدتهاست که با پیامهای مختلف در دنیای مجازی و شبکه های اجتماعی مطالبه گر این بازگشت بودند.
اساسا سکوهای عضدی حال و هوای دیگری برای فوتبالدوستان رشتی و به ویژه هواداران داماش گیلان دارد و آنها خاطرات ماندگار بسیاری از روزهای حضور در این استادیوم دارند. بالاخره با پیگیری های مستمر باشگاه داماش در نهایت با جلب نظر موافق شورای تامین و با مساعدت و همکاری اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال گیلان ، داماش و هواداران داماش بار دیگر روز شنبه در جام حذفی در کنار هم به رویارویی قشقایی خواهند رفت و چه زیباتر که این بازگشت با یک صعود شیرین باشکوه تر نیز شود.
آخرین حضور رسمی داماش در عضدی به بیست و نهم آذر سال گذشته و مصاف دور نخست با شاهین بوشهر بر می گردد و اکنون پس از گذشت 255 روز بار دیگر شاهد بازگشت پسران لاجوردی پوش رشتی به میعادگاه قدیمی فوتبال شهر باران خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.