آموزش وردپرس
خانه / اخبار / بازتاب نمایش تحسین برانگیز داماش در برابر نفت آبادان/خبرورزشی: فریاد داماش زیر آب

بازتاب نمایش تحسین برانگیز داماش در برابر نفت آبادان/خبرورزشی: فریاد داماش زیر آب

به گزارش سایت رسمی باشگاه داماش گیلان، در پی نمایش تحسین برانگیز داماشی های گیلان در برابر نفت آبادان در جام حذفی، روزنامه خبر ورزشی یادداشتی را با عنوان ” فریاد داماش زیر آب” به قلم آرتین زهرابی روزنامه نگار توانای رشتی چاپ کرد:
در قحطی و سکوت خبری رسانه ای در لیگ دسته دوم که سیاه چاله تیم های بزرگ و ستاره دار است،درخشش تیمی مانند داماش در جام حذفی یک فرصت اسثنایی بود.
داماش که چند سالی است خبرهایش را در لیگ های پایین تر جستجو می کنیم و بعضا هیچ خبری از آن نمی گیریم اما در جام حذفی مقابل صنعت نفت آبادان فریاد کشید؛ آن هم چه فریاد بلندی…فریاد زیر آب!
داماش نشان داد و به فوتبال کشور ثابت کرد جایش در لیگ های دسته دو و یک نیست. داماش با این گنجایش مردمی،هوادارانی که جز ادب و منطق از آنها چیزی ندیدیم و مدیرانی که حرف حق می زنند و دروغ نمی گویند نباید هم در دسته دوم بماند.
جای داماش اینجا نیست. صنعت نفت آبادان که تیم میلیاردی لیگ برتر است هم اعتراف کرد جای داماش در این لیگ نیست. فراز کمالوند که همکار قدیمی ماست و امروز از مربیان موفق لیگ برتر،او هم گفت جایگاه داماش بالاتر از این حرف هاست.
ما را که می شناسید.روزنامه نگاری را به معنای هواداری نمی دانیم.
ما هوادار فوتبال خوبیم. چه در ایران چه در فوتبال خارج از کشور این گونه فکر می کنیم اما داماش ماجرای تیمی است که حتی سکوتش نشانه فریاد است و ما نه هوادار که بالا خواه این تیم خواهیم بود؛
داماش را دوست داریم و می خواهیم این تیم را در سطح اول ببینیم. ما آن روز را خواهیم دید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.