آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / بادران تهران 2-1 داماش گیلان/سایه شوم شکست بر سر داماش

بادران تهران 2-1 داماش گیلان/سایه شوم شکست بر سر داماش

وبسایت رسمی داماش گیلان- لاجوردی پوشان شهر باران در هفته بیست و ششم رقابتهای لیگ یک مهمان بادران تهران بودند و درپایان این جدال پایاپای با فرصت طلبی بادرانی ها و شکست داماش به پایان رسید.

هفته بیست و ششم رقابتهای لیگ یک

جمعه ، 9 اسفند 1398، ساعت 12

ورزشگاه غدیر تهران

بادران تهران 2-1 داماش گیلان

گل ها: مهدی نیایش پور ( پنالتی – 7) و امیر میربزرگی (74) برای بادران و محمد غلامی (29) برای داماش

داور: مهدی اجاقی

کمک داوران: یداله کلوندی و مصطفی قاسمی – داور چهارم: ابوالفضل دوستی

ترکیب بادران تهران:
محمدعلی نعمتی، پویا اسدی، پویا سیف پناهی، حمیدرضا علی عسگر، داود رجبی، ابوالفضل ابراهیمی ، امیر میربزرگی، محمد رحمتی، فرزاد حاتمی و کریم اسلامی و مهدی نیایش پور
سرمربی: فرهاد کاظمی

ترکیب داماش گیلان:
ایمان صادقی، محمد مختاری، آزاد جعفرزاده، سید کاظم رحمانی، میلاد پورمحسن، محمد رستمی، مهدی نظر محمد پناه (از ۹۰؛ معراج پورتقی)، سعید طالبی (از ۷۸؛ سید سجاد موسوی)، میعاد یزدانی، عباس کندل و محمد غلامی
سرمربی: مازیار ربیعی فرد

 خلاصه بازی:
داماشی ها بازی را خوب شروع کردند و پس از دو حمله شاگردان مازیار ربیعی فرد در دقایق ابتدایی، ولی این بادرانی ها بودند که در دقیقه هفتم به دلیل خطای مدافع داماش به یک ضربه پنالتی رسیدند و مهدی نیایش پور این پنالتی را به گل اول بادران تبدیل کرد. در ادامه بازیکنان داماش برای رسیدن به گل تساوی تلاش زیادی انجام دادند و بازی بهتری نسبت به میزبان به نمایش گذاشتند که ماحصل آن گل تساوی بود که در دقیقه بیست و نهم توسط محمد غلامی با ضربه سر و روی کرنر ارسالی عباس کندل به ثمر رسید تا دو تیم در پایان نیمه نخست با تساوی به رختکن بروند.
نیمه دوم با دو موقعیت خوب برای داماش شروع شد. یکبار شوت رستمی به تیرک دروازه اصابت کرد و در موقعیتی دیگر ضربه چیپ یزدانی را مدافع بادران از روی خط دروازه دفع کرد. در ادامه بازی پایاپایی را شاهد بودیم و در این میان این میزبان بود که از موقعیت های گلزنی خود بهتر از داماش استفاده کرد و در دقیقه هفتاد و چهارم توسط میر بزرگی به گل دوم و برتری رسید. در ادامه کار تلاش داماشی ها ثمری نداشت و آنها دست خالی میدان را ترک کردند.

 نکات ویژه:
– بازی بدون حضور تماشاگر برگزار شد. این تصمیم به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در ورزشگاهها از سوی سازمان لیگ اتخاذ شده است!

– سعید باقرپسند، بهتاش میثاقیان و علی حقدوست به دلیل بیماری در این دیدار در لیست داماش حضور نداشتند. ضمن اینکه سینا شاه عباسی، میلاد صفایی و جابر نصیری کماکان به دلیل مصدومیت قادر به همراهی داماش نیستند.

– با گل محمد غلامی طلسم دروازه غدیر تهران برای داماشی ها شکسته شد. داماش در دو بازی گذشته خود در استادیوم غدیر تهران (یکی در پلی اف لیگ دو و دیگری بازی رفت با نیروی زمینی) علیرغم داشتن فرصت های گلزنی، گلی به ثمر نرسانده بود.

– در شروع نیمه دوم شوت محمد رستمی به تیرک دروازه بادران اصابت کرد تا بدشانسی مانع رسیدن داماش به گل دوم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.