آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / ایستگاه چهارم لیگ دو؛ داماش به دنبال کسب سومین پیروزی در برابر رکورددار تساوی ها

ایستگاه چهارم لیگ دو؛ داماش به دنبال کسب سومین پیروزی در برابر رکورددار تساوی ها

داماش گیلان در هفته چهارم رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال کشور میزیان پتروکیان شوشتر خواهد بود. رشتی ها در حالی در این دیدار به دنبال کسب سومین پیروزی خود هستند که حریف این تیم با سه تساوی متوالی رکورد دار کسب تساوی در این رقابتهاست.
به گزارش روابط عمومی باشگاه داماش گیلان، در چهارچوب هفته چهارم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور، داماش گیلان در یک بازی خانگی، عصر روز شنبه (سوم مهرماه) از ساعت ۱۵:۱۵ دقیقه در استادیوم شهید عضدی رشت میزبان تیم فوتبال پتروکیان شوشتر خواهد بود.
گزارش پیش بازی این دیدار را در ادامه با هم می خوانیم:

پیش در آمد: امیدوار به کسب سومین پیروزی در رویارویی نمایندگان شمال و جنوب فوتبال کشور

مصاف داماش گیلان و پتروکیان شوشتر در واقع رویارویی دو سبک متفاوت فوتبال مابین نمایندگان شمال و جنوب فوتبال کشورمان می باشد. داماشی های گیلان پس از شکست در هفته نخست در برابر صدرنشین فعلی گروه خود، با کسب دو برد متوالی اکنون در رده دوم جدول رده بندی گروه ب قرار دارند. قطعا کسب سومین پیروزی فصل در این بازی خانگی مهمترین انگیزه شاگردان رامیز ممداف خواهد بود و سوای این مسئله داماشی ها نیم نگاهی هم به صدر جدول دارند تا در صورت احتمال شکست صدرنشین فعلی (که در خانه میزبان استقلال آبی ب تهران است) بتوانند خود را رتبه نخست جدول برسانند.
در سوی دیگر میدان پتروکیان شوشتر از سه بازی قبلی خود سه تساوی متوالی را کسب کرده و برد یا باختی هنوز در کارنامه این تیم خوزستانی ثبت نشده است و جالب اینکه بر عکس این تیم داماشی ها تاکنون هیچ نتیجه تساوی در هفته های گذشته کسب نکرده اند. باید منتظر ماند و دید که آیا روند تساوی شوشتری ها در رشت تداوم پیدا می کند و یا اتفاق دیگری رخ خواهد داد.
یادآور می شود که این دیدار نخستین تقابل داماش و پتروکیان در سطح فوتبال کشور می باشد.

جایگاه دو تیم در جدول رده بندی

داماش گیلان با کسب دو پیروزی از سه دیدار قبلی خود با شش امتیاز در رده دوم جدول رده بندی گروه ب رقابت های لیگ دسته دوم قرار دارد و در سوی مقابل پتروکیان شوشتر با سه تساوی از سه بازی قبلی خود با سه امتیاز در رده هشتم این جدول رده بندی جای دارد.

مرور بازی های گذشته داماش و پتروکیان

داماشی ها در نخستین بازی این فصل خود در بندرعباس در برابر شهرداری این شهر تن به شکست دو بر صفر دادند و پس از آن در یک دیدار خانگی در هفته دوم با نتیجه سه بر صفر بر صنعت نفت نوین آبادان غلبه کردند و در بازی سوم خود هم در تهران در مصاف با استقلال آبی ب تهران به نخستین پیروزی خارج از خانه خود دست یافتند و اکنون آماده مصاف در هفته چهارم در برابر پتروکیان شوشتر هستند.
در سمت مقابل پتروکیان در هفته نخست در خانه خود در برابر شهرداری کاشان به تساوی یک بر یک دست یافت، در هفته دوم در جدال با بادران نوین بدون گل مساوی کرد و در هفته سوم هم درشوشتر و در دیدار با شهرداری ماهشهر با نتیجه ۲-۲ به سومین تساوی خود دست یافت تا با اندوخته سه امتیاز از سه تساوی پای به میدان استادیوم شهید عضدی رشت بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.