آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / ایستگاه هفتم لیگ دو؛ نمایش فوتبال گیلکی در تقابل داماش گیلان و شهرداری فومن

ایستگاه هفتم لیگ دو؛ نمایش فوتبال گیلکی در تقابل داماش گیلان و شهرداری فومن

داماش گیلان در هفته هفتم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور مهمان شهرداری فومن خواهد بود، دیداری که تقابل نمایندگان فوتبال گیلان در رقابت های امسال لیگ دسته دوم به حساب می آید.
به گزارش روابط عمومی باشگاه داماش گیلان، در چهارچوب هفته هفتم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور، داماش گیلان، عصر روز جمعه ۳۰ مهرماه از ساعت ۱۵:۰۰ در استادیوم آزادی فومن مهمان شهرداری این شهر خواهد بود.

پیش در آمد: فرصتی برای جبران

دو نماینده فوتبال گیلان در رقابت های لیگ دو در حالی در این دیدار رویاروی یکدیگر قرار می گیرند که هر دو تیم بازی گذشته خود را با شکست پشت سر گذاشته اند. یک طرف ماجرا داماش گیلان هفته قبل در یک دیداری که به لحاظ داوری بسیار پُر حرف و حدیث بود قافیه را به مهمان خود واگذار کرد و در سوی دیگر شهرداری فومن هم در ماهشهر با دریافت چهار گل با یک شکست سنگین به فومن بازگشت تا این دیدار به عنوان فرصتی برای جبران برای هر دو تیم تلقی شود. داماشی ها برای اینکه کماکان در جمع مدعیان این گروه باقی بمانند و حتی وضعیت خود را در جدول بهبود ببخشند نیازمند امتیازات این دیدار هستند و شهرداری چی های فومن هم تا اینجای کار نشان داده اند که برای مصاف های خانگی خود برنامه ریزی ویژه ای انجام داده اند. سوای تمام مسایل فنی و حساسیت های جدولی امیدواریم که بازیکنان هر دو تیم در مستطیل سبز یک بازی جوانمردانه و به دور از حاشیه را به نمایش بگذارند تا یکبار دیگر غنای بالای فوتبال گیلکی را در سطح کشور به نمایش بگذارند.

وضعیت جدولی دو تیم: مصاف تیم های سوم و هشتم جدول

دیدار داماش گیلان و شهرداری فومن، مصاف تیم های سوم و هشتم جدول رده بندی گروه ب رقابتهای لیگ دسته دوم می باشد. داماشی های گیلان با کسب ۱۰ امتیاز از شش بازی گذشته خود در رده سوم جدول رده بندی این گروه جای دارند و در سوی دیگر هم شهرداری فومن با اندوختن ۷ امتیاز از شش بازی در رده هشتم این جدول رده بندی قرار دارد. باید منتظر ماند و دید که در پایان این بازی جایگاه این دو تیم در جدول دستخوش چه تغییری خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.