آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / ایستگاه هشتم لیگ دو؛ مصاف شش امتیازی داماش گیلان در برابر شهرداری کاشان

ایستگاه هشتم لیگ دو؛ مصاف شش امتیازی داماش گیلان در برابر شهرداری کاشان

داماشی های گیلان در حالی در هشتمین دیدار خود در رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور، میزبان تیم فوتبال شهرداری کاشان خواهند بود که با توجه به وضعیت فعلی این تیم در جدول رده بندی، کسب این سه امتیاز خانگی برای رشتی ها از نان شب واجب تر است.
به گزارش روابط عمومی باشگاه داماش گیلان، در چهارچوب دیدا های هفته هشتم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور و در گروه ب این مسابقات، عصر روز دوشنبه ۱۰ آبان تیم فوتبال داماش گیلان از ساعت ۱۴:۴۵ در استادیوم شهید دکتر عضدی رشت میزبان تیم فوتبال شهرداری کاشان خواهد بود.

پیش در آمد؛ فرصتی برای جبران
از آنجایی که دیدار قبلی هردو تیم داماش گیلان و شهرداری کاشان در رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور با شکست همراه بوده، این مصاف از اهمیت ویژه ای برای هر دو تیم برخوردار است و رشتی ها و کاشانی ها به نوعی درصدد جبران ناکامی گذشته خواهند بود. در این میان شرایط برای داماش گیلان حادتر از حریف خود می باشد، داماشی ها در دو بازی آخر خود دو شکست متوالی را در برابر تیم های شهرداری ارومیه و شهرداری فومن متحمل شده و در بازی قبل تر از این دو دیدار هم در برابر آبی پوشان اردبیل به تساوی بدون گل دست یافته بودند تا کسب تنها یک امتیاز از سه بازی ماحصل کار شاگردان رامیز محمدٱف باشد. کارنامه ای که مورد قبول داماش و هوادارانش نیست و از این رو چیزی جز کسب سه امتیاز دیدار خانگی با شهرداری کاشان نمی تواند مورد قبول و رضایت رشتی ها باشد. بازی در استادیوم خانگی و برخورداری از حمایت هواداران از پوئن های مثبتی هستند که پسران شهر باران در این بازی از آن بهره مند خواهند بود. در سوی دیگر شهرداری کاشان با هدایت سیانکی تاکنون خود را به عنوان یکی از تیم های مدعی صعود در این گروه معرفی کرده و حریف دست و پا بسته ای برای داماش به حساب نمی آید و با توجه به اینکه آنها در حال حاضر در جدول رده بندی بالاتر از داماش قرار دارند، کسب یک امتیاز در رشت هم می تواند برای شهرداری کاشان نتیجه قابل قبولی به حساب آید.

نگاهی به جدول؛ مصاف تیم های سوم و ششم جدول رده بندی

مصاف تیم های داماش گیلان و شهرداری کاشان رویارویی تیم های ششم و سوم جدول رده بندی گروه ب رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور می باشد. البته این اولین دیداری است که رشتی ها به مصاف تیمی می روند که در جدول رده بندی بالاتر از آنها قرار دارد. داماشی ها که تا همین دو هفته ی پیش در رتبه دوم جدول رده بندی گروه خود قرار داشتند با دو شکست متوالی که در دو بازی اخیر خود متحمل شدند، تا رده ششم جدول رده بندی تنزل یافته اند. رتبه ای که البته به هیچ عنوان مورد رضایت هواداران داماش نیست. داماش در حال حاضر با کسب سه پیروزی، یک تساوی و سه شکست از هفت بازی قبلی خود با ده امتیاز در رده ششم جدول رده بندی گروه خود قرار دارد. در سوی دیگر میدان شهرداری کاشان از هفت بازی گذشته خود با کسب سه برد، سه تساوی و یک باخت با دوازده امتیاز در رتبه سوم جدول رده بندی این گروه جای گرفته است.
با آنچه که گفتیم و با احتساب فاصله دو امتیازی این دو تیم در جدول رده بندی، داماشی ها در صورت کسب پیروزی رو در روی در مقابل شهرداری کاشان می توانند این تیم را در جدول رده بندی پشت سر خود قرار دهند و از این بابت این دیدار را می توان یک مصاف شش امتیازی برای داماش توصیف کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.