آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / ایستگاه نهم لیگ دو؛ رهایی از روند ناکامی در نخستین آزمون داماش با هدایت طباطبایی

ایستگاه نهم لیگ دو؛ رهایی از روند ناکامی در نخستین آزمون داماش با هدایت طباطبایی

داماش گیلان در هفته نهم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور مهمان بادران نوین تهران خواهد بود. رشتی ها در این دیدار خارج از خانه با هدایت سرمربی جدید خود امیدوار به پایان بخشیدن به روند ناخوشایند سه هفته اخیر خود هستند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه داماش گیلان، در چهارچوب هفته نهم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور، داماش گیلان، عصر روز یکشنبه (شانزدهم آبان) از ساعت ۱۴:۳۰ در استادیوم کارگران تهران مهمان تیم فوتبال بادران نوین خواهد بود.
گزارش پیش بازی این دیدار را در ادامه با هم می خوانیم:

پیش در آمد: نجات از بحران کنونی، انگیزه مشترک هر دو تیم

قطار داماشی ها در ایستگاه نهم لیگ برتر به تهران و رویارویی با بادران نوین رسیده و این در شرایطی است که رشتی ها در سه بازی اخیر روی نوار ناکامی سیر کرده و به همین دلیل با تغییراتی که بر روی نیمکت سرمربیگری این تیم رخ داده در این بازی خارج از خانه با هدایت سرمربی جدید خود به میدان خواهند رفت. اگرچه هنوز چند روزی بیشتر از حضور هادی طباطبایی بر روی نیمکت هدایت داماش نگذشته و این دیدار نخستین آزمون مشترک او و داماش است اما بی شک چیزی غیر از رهایی از روند نامطلوب کنونی نمی تواند مهمترین انگیزه رشتی ها در نخستین پرده از این نمایش باشد. باید دید که شوک مثبت ناشی از حضور طباطبایی بر روی نیمکت داماش، در این دیدار تا چه اندازه می تواند برای پسران شهر باران تأثیرگذار باشد. البته با اتفاقات رخ داده در چند هفته اخیر، داماشی ها به خوبی می دانند که هیچ حریفی را نباید در رقابت های لیگ دسته دو دست کم گرفت و بادران نوین حتی با وجود قعرنشینی هم مستثنی از این قاعده نیست، به خصوص اینکه نارنجی پوشان در خانه خود بازی کرده و میزبان هستند و سخت به دنبال فرار از انتهای جدول. از این رو دست کم گرفتن آنها می تواند تاوانی دیگر برای داماش به همراه داشته باشد. با آنچه که گفتیم رهایی از بحران فعلی را می توان انگیزه ای مشترک در نزد بازیکنان هر دو تیم قلمداد کرد.
این نکته را نیز باید یادآور شد که آرمین منفرد دوست به دلیل اخراج در بازی گذشته، محمد مختاری به دلیل سه کارته بودن و بابک رمضانی پور به دلیل مصدومیت غایبان داماش در این بازی به حساب می آیند.

مصاف تیم های ششم و آخر جدول رده بندی

مصاف تیم های داماش گیلان و بادران نوین تهران، تقابل تیم های ششم و آخر جدول رده بندی گروه ب رقابت های لیگ دو است.
داماش گیلان از ۸ بازی پیشین خود، با ۳ پیروزی، ۲ تساوی و ۳ شکست و با ۱۱ امتیاز در رده ششم جدول رده بندی گروه ب قرار دارد و آنچه که در حال حاضر مسلم است این بوده که این جایگاه به هیچ عنوان مورد قبول و رضایت هواداران این تیم نبوده و نمی باشد.
در سوی دیگر میدان، بادران نوین تهران از ۷ بازی گذشته خود با کسب ۱ پیروزی، ۲ تساوی و ۴ شکست با ۵ امتیاز در رتبه دوازدهم و پایانی جدول رده بندی این گروه قرار دارد و سخت به دنبال جدا شدن از انتهای جدول خواهد بود.
باید منتظر ماند و دید نتیجه رقم خورده در این بازی بیشتر به کار کدامیک از دو تیم در جدول رده بندی خواهد آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.