آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / ایستگاه شانزدهم لیگ دو: “سه امتیاز” خانگی ، بهانه ای برای شروع از نو

ایستگاه شانزدهم لیگ دو: “سه امتیاز” خانگی ، بهانه ای برای شروع از نو

تیم فوتبال داماش گیلان در چهارچوب رقابتهای هفته شانزدهم لیگ دسته دو، میزبان تیم فوتبال آبی پوشان اردبیل خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی باشگاه داماش گیلان، این دیدار ساعت 14 روز دوشنبه بیستم دی در استادیوم شهید دکتر عضدی رشت برگزار خواهد شد.
داماشی های گیلان در حالی در این دیدار پذیرای حریف اردبیلی خود خواهند بود که با توجه به وضعیت این تیم در جدول رده بندی، کسب پیروزی در این بازی و تصاحب هر سه امتیاز خانگی برای رشتی ها از نان شب هم واجب تر بوده و لاجوردی پوشان برای جبران شکست تلخ هفته گذشته و نیز پیوستن به جرگه مدعیان به تمام امتیازات این بازی نیاز داشته و در این میان بازی در عضدی و بهره مندی از حمایت هواداران پرشور از دیگر پوئن ها و انگیزه های شاگردان سید هادی طباطبایی محسوب می شوند تا استارت مجددی را از این هفته برای ادامه رقابتها بزنند.. در سوی مقابل اردبیلی ها هم برای فرار از منطقه قرمز جدول با تمام توان خود پای به میدان رشت خواهند گذاشت و حریف آسانی برای داماشی ها به حساب نخواهند آمد.
داماش گیلان در حال حاضر با کسب نوزده امتیاز از پانزده بازی گذشته خود در رده هشتم جدول رده بندی گروه خود قرار دارد، رتبه ای که البته مورد رضایت داماشی ها نبوده و آنها سخت به دنبال صعود در جدول و بهبود شرایط خود برای هفته های آینده می باشند. آبی پوشان اردبیل هم از پانزده بازی قبلی خود با اندوختن شانزده امتیاز در رتبه یازدهم جدول رده بندی این گروه جای دارند.
محمد مختاری و مسعود روزبهانی به دلیل اخراج در بازی گذشته (دیدار جنجالی با پتروکیان شوشتر) بازیکنان محروم و غایب داماش در این دیدار خواهند بود.
دیدار رفت تیمهای داماش گیلان و آبی پوشان اردبیل ، مهر ماه امسال در اردبیل با تساوی بدون گل به پایان رسیده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *