آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / ایستگاه سیزدهم لیگ دو؛ مقصد آبادان با نیت تکرار پیروزی دور رفت

ایستگاه سیزدهم لیگ دو؛ مقصد آبادان با نیت تکرار پیروزی دور رفت

به گزارش روابط عمومی باشگاه داماش گیلان، در چهارچوب هفته سیزدهم مرحله گروهی رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور، داماش گیلان، عصر روز شنبه (سیزدهم آذر) از ساعت ۱۴ در استادیوم تختی آبادان مهمان تیم فوتبال صنعت نفت نوین آبادان خواهد بود.

 انگیزه های متفاوت در مصاف نمایندگان شمال و جنوب فوتبال

قطار داماشی ها در ایستگاه سیزدهم لیگ دو به آبادان رسیده، شهری که به مانند رشت فوتبال خیز و پر هوادار و پویاست. از این رو پیشاپیش و بدون مقدمه هم می توان مصاف جذابی را برای نمایندگان دو شهر فوتبالی شمال و جنوب کشور و البته با دو سبک متفاوت متصوّر بود. داماش گیلان که این هفته ها در شرایط بهتری قرار گرفته، در سه بازی آخر خود با کسب دو پیروزی خانگی و یک تساوی خارج از خانه تا رده سوم جدول و دو امتیازی صدر قرار گرفته، قطعا برای حفظ این روند و نیز خیز برداشتن برای صدر جدول حساب ویژه ای برای میدان آبادان باز کرده است. میدانی که البته در سوی دیگرش نفت نوین قعر نشین هم برای رهایی از انتهای جدول و جبران مافات به دنبال حداکثر استفاده از شرایط و پوئن های میزبانی در آن است و بر خلاف وضعیت جدولی اش حریف آسانی برای داماش به حساب نخواهد آمد. بی شک وجود دو انگیزه متفاوت در نزد یاران دو تیم در کنار آنچه که گفتیم، دیگر نکته هیجان بخش این دیدار خواهد بود. بازی رفت این دو تیم در رشت با نتیجه سه بر صفر به سود داماش به پایان رسیده و شاگردان طباطبایی در این دیدار به دنبال تکرار آن پیروزی خواهند بود تا با خاطره ای خوش به استقبال تعطیلات سه هفته ای نیم فصل بروند. داماشی های گیلان در این مصاف مجید هوتن و آرمین منفرد دوست را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهند داشت.

جدال تیم های سوم و دوازدهم؛ مصاف بهترین و بدترین خطوط دفاعی لیگ دو

این دو تیم در شرایطی به مصاف همدیگر می روند که داماش گیلان از ۱۲ بازی گذشته با کسب ۵ برد، ۳ تساوی و ۴ باخت، با ۱۲ گل زده، ۹ گل خورده و ۱۸ امتیاز در رده سوم جدول رده بندی گروه ب رقابت های لیگ دسته دو قرار دارد و صنعت نفت نوین هم از این تعداد بازی با ۲ پیروزی، ۳ تساوی و ۷ شکست، ۹ گل زده، ۲۱ گل خورده و ۹ امتیاز در رده دوازدهم و آخر این جدول رده بندی جای دارد. نکته قابل ذکر اینکه داماشی ها با دریافت ۹ گل به طور مشترک با شهرداری کاشان کمترین گل خورده را در میان دوازده تیم این گروه داشته که نشان از عملکرد خوب دفاعی و دروازه بان این تیم دارد و البته رشتی ها دو گل از این ۹ گل را هم از روی نقطه پنالتی دریافت کرده اند، در سوی مقابل آبادانی ها هم با دریافت ۲۱ گل بیشترین گل خورده را در میان این تیم ها به خود اختصاص داده اند تا در این دیدار به نوعی شاهد مصاف بهترین و بدترین خطوط دفاعی این گروه باشیم.

یک دیدگاه

  1. داماشی اصل

    اگه خدا بخواد می بریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.