آموزش وردپرس
خانه / دسته‌بندی نشده / افشین چاووشی: امتیاز با ارزشی را در شیراز کسب کردیم/بازیکنان داماش از جان و دل مایه گذاشتند

افشین چاووشی: امتیاز با ارزشی را در شیراز کسب کردیم/بازیکنان داماش از جان و دل مایه گذاشتند

مربی تیم فوتبال داماش گیلان، گفت: بازی سختی را در مقابل تیم خوب و جوان فجر سپاسی داشتیم و امتیاز با ارزشی را کسب کردیم.

به گزارش سایت رسمی داماش گیلان، افشین چاووشی پس از تساوی داماش در برابر فجر سپاسی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فجر سپاسی تیم خوبی است و آقای مهابادی با مجموعه ای از بازیکنان جوان یک تیم یکدست و قابل احترام را آماده کرده است. ما در برابر آنها یک بازی سخت را داشتیم و به علاوه اینکه شرایط آب و هوایی و ارتفاعی شیراز هم شرایط کار را برای بازیکنان ما سنگین تر می کرد اما خوشحالیم که با امتیاز از میدان خارج شدیم.

وی ادامه داد: با توجه به شناختی که از تیم حریف داشتیم، تمرینات خود را بر اساس نقاط ضعف و قوت آنها انجام داده بودیم و خوشحالم که یک امتیاز سخت و ارزشمند را در شیراز کسب کردیم.

مربی داماش با تشکر ویژه از بازیکنان تیمش گفت: تلاش بازیکنان تیم داماش در این دیدار ستودنی بود و آنها از جان و دل مایه گذاشتند و هر چه در توان داشتند در زمین پیاده کردند.

چاووشی در خصوص اعتراض تماشاگران شیرازی مبنی بر وقت تلف کردن بازیکنان داماش اذعان داشت: بازیکنان ما اصلا چنین تفکری را در ذهن ندارند و در این بازی هم چند بازیکن ما از ناحیه گردن و پا مصدوم شدند که آثار آن روی بدنشان هنوز وجود دارد و در کل موضوع وقت کُشی را قبول ندارم.

وی در مورد قضاوت داور بازی گفت: مشکل خاصی به وجود نیامد و قضاوت داوران خوب بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.