آموزش وردپرس
خانه / اخبار / اسماعیل حاجی پور در پاسخ به درخواست هواداران اعلام کرد: به احترام هواداران تا تعیین تکلیف نهایی در کنار داماش هستیم

اسماعیل حاجی پور در پاسخ به درخواست هواداران اعلام کرد: به احترام هواداران تا تعیین تکلیف نهایی در کنار داماش هستیم

اسماعیل حاجی پور از اداره امور تیم داماس گیلان به احترام خواسته هواداران تا زمان تعیین و تکلیف نهایی وضعیت باشگاه خبر داد.

به گزارش سایت رسمی داماش گیلان، در پی جلسات چند باره و صحبتهای حضوری و غیر حضوری هواداران داماش گیلان با اسماعیل حاجی پور که مراتب نگرانی خود را از وضعیت فعلی باشگاه محبوب خود ابراز داشته و به دنبال خواسته مکرر آنها ، اسماعیل حاجی پور اعلام کرد: به احترام هواداران عزیز و عاشق داماش گیلان تا تعیین و تکلیف نهایی و مشخص شدن وضعیت نهایی واگذاری مالکیت باشگاه در کنار داماش می مانیم و امور تیم را اداره خواهیم کرد.
وی تاکید کرد: برای این داماش زحمات زیادی کشیده شده و با تمام توان و بضاعت خود در طول این مدت با وجود مشقت های زیاد در کنار این تیم ماندیم و هر کمکی که از دست مان بر می آمده را انجام دادیم. اکنون هم برای جلوگیری از نابودی این تیم و برای دل هواداران دلسوز و حامی این تیم تا مشخص شدن وضعیت نهایی باشگاه، تیم را رها نکرده و در کنار داماش می مانیم و هر کمکی که از دستمان بر آید را انجام می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.