آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / از کدامین درد بنالیم؟/ داورانی که شمشیر را برای داماش از رو بسته اند …

از کدامین درد بنالیم؟/ داورانی که شمشیر را برای داماش از رو بسته اند …

وبسایت رسمی داماش گیلان – در روزهایی که روز و روزگار برای داماشی های گیلان پر از درد و رنج می گذرد، سریال تکراری و تمام ناشدنی اشتباهات مهلک داوری بار دیگر و این بار در بازی مقابل نود ارومیه ضربه سنگین دیگری بر پیکر داماش وارد کرد.
اشتباهات عجیب داوری صورت گرفته در حق داماش تکراری و نیاز به توضیحات بیشتری ندارد، اشتباهاتی که اوج آن در در دیدار پلی آف لیگ دو توسط وحید کاظمی در حق داماش روا داشته شد تا داماشی ها از بابت آن افتضاح داوری تاوان زیادی هم پس بدهند! در دیدارهای لیگ یک هم به دفعات شاهد سوت های اشتباه و جفاکارانه بر علیه داماش بودیم تا اینکه به آخرین بازی داماش در ارومیه و مصاف با نود برسیم و جالب اینکه این بار هم اشتباه عجیب دیگری از سوی حسن اکرمی دیگر داور حاضر در لیگ برتر بودیم که گویی داماش مغضوب داوران لیگ برتری است.
داور بازی در دقیقه 85 یک ضربه پنالتی به سود داماش اعلام کرد اما در کمال تعجب و پس از اعتراضات شدید میزبان و هوادارانش ( که البته در طول بازی با چاشنی توهین و فحاشی هم همراه بود) رای خود را برگرداند.
البته برای نوشتن این چند خط تا کارشناسی کامل صحنه و حتی تا برنامه امروز لیگ یک صبر کردیم تا مبادا به مانند داور رفتار جفاکارانه ای را در حقش انجام دهیم. اما به گواه نظر کارشناسان و مهمتر از همه کارشناس داوری امروز برنامه فوتبال یک که از چند زاویه صحنه را مورد بررسی قرار داد ، پنالتی داماش به طور صد در صد صحیح بود و داور با عوض کردن تصمیمش به طور واضح حق مسلم داماش را سوزاند. در حالی که چه بسا اگر آن پنالتی گل می شد ، با توجه با زمان ده دقیقه ای تا پایان کار ( با احتساب وقت تلف شده) در ادامه داماشی ها کار را به تساوی می کشاندند و با امتیاز به رشت باز می گشتند.
حتی کارشناس داوری هم دلیل عوض کردن تصمیم داور را متعجبانه از مجری برنامه سوال می کرد که داور که در دو قدمی صحنه بوده و دیده و پنالتی درست را گرفته چرا بعدش تصمیم درستش را عوض می کند؟
و اینگونه داماش بار دیگر قربانی تصمیم عجیب و اشتباه داور لیگ برتری دیگری شد. داورانی که گویا شمشیر را برای لاجوردی ها از رو بسته اند و انگار فریاد های داماش از بابت ضررهای داوری را گوش شنوایی نیست. در روزهای پر دردی که داماشی ها نمی دانند از کدام دردشان بنالند امیداریم عذاب وجدان نداشته باشی آقای داور.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.