آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / از کاسپین تا خلیج فارس با داماش | اعزام داماشی ها به بندر

از کاسپین تا خلیج فارس با داماش | اعزام داماشی ها به بندر

اعضای باشگاه داماش گیلان با بدرقه مسئولان باشگاه صبح امروز عازم بندر عباس شدند.
به گزارش روابط عمومی باشگاه داماش گیلان، صبح امروز (یکشنبه ۷ شهریور ۹۵)، کاروان تیم فوتبال داماش گیلان با بدرقه مالک و مدیرعامل باشگاه به سمت بندرعباس حرکت نمود تا نخستین دیدار خود در چهارچوب مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم کشور را انجام دهد.
پیش از اعزام، در جلسه ای که با هماهنگی روابط عمومی باشگاه و با حضور مالک، مدیرعامل، کادر فنی و تمامی بازیکنان تیم، در سالن آمفی تئاتر هتل المپیک رشت برگزار شد، مهندس الطافی مدیرعامل باشگاه در جمع داماشی ها حاضر شده و دقایقی به سخنرانی و بیان اهمیت این تیم برای هواداران و گیلانی ها پرداخت و از آنها خواست که تمام توان خود را برای موفقیت تیم بگذارند.
همچنین اسماعیل حاجی پور مالک باشگاه، برای بازیکنان و کادر فنی در مسیر پیش رو آرزوی موفقیت نمود و از بازیکنان و کادر فنی درخواست کرد که تمامی تلاش خود را برای دستیابی به پیروزی در بازی های پیش رو انجام دهند چرا که با هر موفقیت تیم داماش گیلان همه ی جوانان این خطه ی سرسبز و به تبع آن تمام خانواده ها و جامعه مان خوشحال می شوند.
وی همچنین با اشاره به آخرین بازی خانگی فصل پیش داماش که در آن هواداران به نشانه ی عزاداری با لباس ها و نصب بنرهای مشکی در ورزشگاه حضور یافتند، اظهار داشت: آمده ایم تا انشالله این هویت و فرهنگ ایجاد شده که یادگار مدیرانی مانند ایرج زهرابی هاست، همچنان باقی مانده و حفظ شود و به جایگاه واقعی خود در سطح اول فوتبال کشور بازگردد.
در ادامه مالک باشگاه به بازیکنان و کادرفنی اطمینان داد که خود، مهندس الطافی و همچنین تمام اعضای هیئت مدیره، همه ی حمایت‌هاى لازم را از تیم در فصل پیش رو انجام خواهند داد.
در ادامه این جلسه صمیمی رامیز محمداُف سرمربی تیم داماش گیلان در سخنان کوتاهی از بازیکنان تیمش خواست اتحاد و همدلی به وجود آمده در تیم را حفظ کنند و با قدرت خواسته های کادر فنی را در زمین مسابقه اجرا کنند تا انشالله به پیروزی در مسابقات دست یابند.
وی گفت : با تمام وجود خود، هم فیزیکی، هم روحیه ای و ذهنی و هم دل و فکر خود آماده شروع مسابقات هستیم.
در انتهای جلسه کلیپی با عنوان “ما بر می گردیم” که شامل تصاویر و ویدئوهای تشویق، شادی و غم‌های تماشاگران و هواداران متعصب و کم نظیر داماش برای حاضرین در جلسه پخش شد که مورد توجه بازیکنان و کادر فنی قرار گرفت.
پس از آن اعضای باشگاه داماش یک به یک با عبور از زیر قرآن سوار اتوبوس شده و در میان بدرقه مسئولان باشگاه، از فرودگاه رشت با پرواز مستقیم عازم بندرعباس شدند.
شایان ذکر است داماشی ها در هتل پنج ستاره همای بندرعباس مستقر شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.