آموزش وردپرس
خانه / اخبار ویژه / آبی پوشان اردبیل ۰ – ۰ داماش گیلان | نخستین تساوی فصل

آبی پوشان اردبیل ۰ – ۰ داماش گیلان | نخستین تساوی فصل

دیدار تیم های آبی پوشان اردبیل و داماش گیلان با تساوی بدون گل به پایان رسید تا نوار بردهای پیاپی داماش پاره شده و رشتی ها نخستین تساوی فصل خود را کسب کنند.
به گزارش روابط عمومی باشگاه داماش گیلان، در چهارچوب دیدارهای هفته پنجم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور، از ساعت ۱۵:۱۵ دقیقه عصر شنبه ۱۷ مهر، تیم های فوتبال آبی پوشان اردبیل و داماش گیلان در استادیوم تختی اردبیل به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی در پایان با تساوی بدون گل به پایان رسید تا هر کدام از تیم ها یک امتیاز از این مصاف به حساب خود واریز کنند.
با این تساوی، پس از سه هفته نوار بردهای متوالی داماش پاره شد و شاگردان محمداُف به نخستین تساوی این فصل خود دست یافتند و در عوض اردبیلی ها تعداد تساوی های خود را به عدد ۵ رساندند.
لاجوردی پوشان رشتی با این نتیجه ده امتیازی شدند و با یک امتیاز کمتر نسبت به تیم صدرنشین کماکان در رده دوم جدول رده بندی گروه ب رقابت های لیگ دسته دوم و اردبیلی ها با ۷ امتیاز در مکان پنجم باقی ماندند.
حسام یعقوبی، حسن رمضانی، محمد مختاری و محمد همرنگ بازیکان اخطاری داماش در این دیدار بودند.

لازم به ذکر است، گزارش رادیویی این دیدار همانند دو دیدار گذشته به صورت زنده و مستقیم از رادیو اینترنتی داماش پخش شد که با استقبال هواداران روبرو شد.

ترکیب داماش گیلان در این دیدار: مجتبی فرهادی، آرمین منفرد دوست، کنعان طاهرنژاد، محمد مختاری(C)، بابک رمضانی پور، حسین نظیری، محمد همرنگ (از دقیقه ۸۴ مجید هوتن)، حامد اکبری پور، حسن رمضانی، حسام یعقوبی و سامان نور محمدی.

سرمربی: رامیز محمداُف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.